A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zeqir Kryeziu

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Zeqir Kryeziu is a popular singer. Në vitin 2017, Zeqir Kryeziu publikon albumin "Kenge Te Shpirtit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tymmi

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji


Tags: Zeqir Kryeziu, Zef Kryeziu, Zeqe Kryeziu, Zeq Kryeziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018