A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1.6 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 30
BIOGRAFIA: Zero is a popular singer of Hip-Hop music. Zero eshte nje raper nga Tirana. Ka realizuar shume kenge, disa videoklipe dhe gjithashtu bashkepunime me rapera te tjere Shqipetar si D.M.K, Doza, I Panjohuri, Rruga etj. Per here te pare ka dal ne skene ne moshen 16 vjecare ne vitin 2004 ne Top Fest 1. Më datë 23 Prill 2015, Zero publikon videoklipin "Kur Rinis". Në Prill 2015, Zero merr pjesë në Celësi Muzikor 9 me këngën "Makina E Kohes". Më datë 27 Dhjetor 2015, Zero publikon vi...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albboy

Leuname

Tidra

Doza

AK

Mali G

Blazer

Krimineli

Bohemi

Rameka


Tags: Zero

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018