A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
ZeeroMan

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: ZeeroMan is a popular singer of Hip-Hop music. Me Hip-Hop merret nga viti 2001. Emri ZeeroMan bazohet n`at qe krijimtarin e filloj nga zero por nuk do t`ndahet kurr nga mikrofoni dhe stili i rruges. Perveq qe posedon aftesi t`kendimit ku shquhet per flow t`3nt, Zeero Man eshte edhe producent i mire dhe ka krijuar disa prej beat`ave t`kengeve t`Double-G. Në Prill 2006, Izi & Zerooman marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Sonte Kem Me Kallën". Më datë 15 Prill 2007, D.U.D.A. publikon vide...

>> Full biography >>


Double G Army

(Current label)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

N'gom


» Add A Song »


Related Artists:

Monny

Mr.Trimi

Merytoni

Miril

Eki

D-Komit

Rascom

Overlord

Anonimos

Ex King


Tags: Zeeroman, Zerooman, Zeroman, Zeero Man

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018