A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhaklina Veizaj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  31
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 15
BIOGRAFIA: Zhaklina Veizaj is a singer of Kids music. Ajo ka filluar të merret me muzikë që prej moshës 7-vjeçare. Zhaklina ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore, ndër të cilat dhe në platformat online. I pëlqen gjithashtu të merret me shkrime e të pikturojë, ku ka fituar disa çmime në shkollë. Ëndërron të bëhet kardiologe dhe e flet rrjedhshëm anglishten. Krahas shkollës, ajo ndjek mësime në klubin e produksionit të muzikës, në atë të boksit, si dhe merr mësime kardiologjie prej tre vitesh. Kë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Einxher Qose

Olivja Jaupaj

Mejba Kadija

Amela Buzi

Martina Serreqi

Sara Bajraktari

Erma Mici

Klaudia Thartori

Natalia Tigani

Alisia Bajrami


Tags: Zhaklina Veizaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018