A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhaklina Veizaj

Tags: Zhaklina Veizaj

  Age: 15  
Zhaklina Veizaj is a not so known singer in junior music. Zhaklina Veizaj filloi të këndojë që kur ishte 5 vjeç. Ajo mund të luajë piano dhe të pikturojë si një profesioniste. Ajo shkroi 2 nga këngët e saj: "Diva" dhe "Sa Te Dua Vendi Im". Në një intervistë, ajo tha se ëndërron që në të ardhmen të jetë një këngëtare e famshme dhe të bëjë njerëzit të plotësojnë veten me muzikën e saj. Në Qershor 2015, Zhaklina Veizaj merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Te Dua Vendi Im". Në Qershor 2016, Zhaklina Vei...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018