A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1.6 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Zhani is a popular singer. Në vitin 2004, Zhani publikon albumin "Larg Teje Jam". Më datë 5 Shtator 2016, Zhani Elbasanit publikon videoklipin "Goce Goce", në bashkëpunim me Emiljano Albania....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hubabuba

Shkurte Lushaku

Fitore Shashivari

Donjeta Kamishaj

Arjola Xhikollari

Jeta Mehmeti

Edona Pajaziti

Marseda Musaraj

Fatushi

Sadbere Mehmeti


Tags: Zhani, Zhani Elbasanit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018