A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhita Jr.

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Zhita Jr. is a singer of Hip-Hop music. Zhita Jr. është vëllai i reperit Real 1 (Ilir Zhita). Më datë 13 Shkurt 2018, Zhita Jr. publikon videoklipin "Lucky Luciano". Projekti është prodhim i Dedas që e ka bërë miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge, ndërsa është realizuar nga Inequality Records. Kënga është e zhanrit hip-hop, ndërsa regjinë e videoklipit e ka bërë Patrik Domi, ndërsa kjo është kënga e parë e Zhita Jr. Titulli i këngës është i lidhur me bosin italiano-amerikan të ma...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Real 1

(His brother)

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

D.C.458

Dr. Flow

I.C.R (Ilir Cania)

Diklaj

Nue Larock

Don M1no

Unik Style

Llonkku

Qeko

Genti B


Tags: Zhita Jr.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018