A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhurja1

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Zhurja1 is a singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kreshkay

Mpm

Strader S.E.V

Lenci-G

Vahid Gigollaj

T'maffia

Burna

Mic-Ell

Liro-G

Baba Psychoo


Tags: Zhurja1, Zhurja 1

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018