A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Zico Company is a very famous recording studio. ‘ZICO TV’ është televizion privat nacional kabllor, është i licencuar nga Komisioni i Pavarur për Media i Republikës së Kosovës, ndërsa transmetimet i filloi me datë: 10 Dhjetor 2007. ‘ZICO TV’ ka investuar në nivele të konsiderueshme, në projekte që pasqyrojnë dhe rrisin vlerat e jetës kulturore në Kosovë, duke u dhënë mundësinë talenteve të rinj të shfaqin aftësitë e tyre në muzikë, kulturë dhe art përmes projekteve, si spektakli ‘ZHURMA SHO...

>> Full biography >>


Official

Webiste

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

MProduction

Fronmedia

Fly Pictures

Exe

Entermedia

Bleri Production

Asha

5 Stars

Produksioni Yjet

Produksioni Ximi


Tags: Zico Company

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018