A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ziklen Vezi

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Ziklen Vezi is a popular singer. Më datë 23 Shtator 2009, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Bukuroshe Si Nje Hene". Më datë 5 Maj 2011, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Mos Me Ler Te Pres". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 20 Dhjetor 2011, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Lulja Prej Lules". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 2 Prill 2013, Ziklen Vezi publikon videoklipin "Lule Manushaqe". Më datë 5 Gusht 2013, Ziklen Vezi publikon vide...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Plumi Og

Special I

Dj Toni

Eminom

Gtoby

Dulla Infektivi-D

Nuradin Osdautaj

Sunnaj

Petro-G

Mondi Marku


Tags: Ziklen Vezi, Ziklen Veizi, Zikja I Durresit, Zikja Durresit, Zikja Durrsit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018