A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zina Zdrava

Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Zina Zdrava is a popular singer of Easy Listening music. Në Dhjetor 1979, Zina Zdrava & Agim Duro marrin pjesë në Festivali i 18-të në RTSH me këngën "N'ato Fusha Plot Me Grure". Në Dhjetor 1980, Zina Zdrava merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Lule Molle, Lule Ftua"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suzana Qatipi

Mimoza Dhamo

Florinda Gjergji

Tatjana Isaj

Arta Babaramo

Fatbardha Disho

Adriana Ceka

Ludmilla Baballeku

Redina Tili

Vjosana Sina


Tags: Zina Zdrava

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018