A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zinxhirt

Tags: Zinxhirt, Zingjirt

Zinxhirt is a popular music group/band in hip-hop music. Antaret E grupit Zinxhirt jane: Vz, Buja dhe D.O.G. Ata bejne pjese ne grupin T.B.A, ku kane bere shume bashekpunime. Në vitin 2007, Zinxhirt publikojnë albumin "Zingjirt Qe S'kputen". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikojnë videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan....

>> Full biography >>


  • Find Zinxhirt on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  34

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018