A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zodiak

Tags: Zodiak, Entela Zhula, Dj Eno, Zodiac

Zodiak is a popular music group/band of Dance music. Zodiak eshte nje grup nga Tirana. Ndermjet pjesetareve te grupit mund te permendim vokalisten Entela Zhula dhe Dj Eno. Në Prill 2006, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Si Asnje Tjeter". Në Maj 2007, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ishte Engjell". Në Maj 2009, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Tingull Jete"....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018