A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Zodiak is a popular group/singers of Dance music. Zodiak eshte nje grup nga Tirana. Ndermjet pjesetareve te grupit mund te permendim vokalisten Entela Zhula dhe Dj Eno. Në Prill 2006, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Si Asnje Tjeter". Në Maj 2007, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ishte Engjell". Në Maj 2009, Zodiak marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Tingull Jete"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Entela Zhula

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tarabuka Band

Baboo Darabuka

Djemte E Vlores

Udha E Shkembit

Grupi I Kavajes

Nihil

Gurra E Picarit

Gverr

Social Sons

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër


Tags: Zodiak, Entela Zhula, Dj Eno, Zodiac

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018