A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zoja Pali

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Zoja Pali is a popular singer of Northern Albania Traditional music. Më datë 14 Tetor 2017, Zoja Pali & Fran Pali publikojnë videoklipin "Kurre Nuk Vdes Kenga Pukjane". Muzika e këngës u punua nga Zoja Pali, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dakistani. Më datë 5 Shkurt 2018, Zoja Pali publikon videoklipin "Shihni Vet Sa Asht Shqipnia"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adelina Marku

Nusha Pali

Donika Ndreca

Eva Dushaj

Nora Ndreu

Alma Velaj

Gofile Papleka

Adelina Correj

Lorika Cakaj

Argjenta Ferati


Tags: Zoja Pali, Zoje Pali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018