A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zuke Dautaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Residence:
  • Belgjikë 
Zuke Dautaj is a singer of Modern Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edona Shala

Adelina Kryeziu

Erlinda Balaj

Engji Luma

Mevlyde Mehmeti

Albina Bekteshi

Lumturije Drenovci (Laqja)

Eli Tufa

Alesia

Elhame Ahmetaj Guhelli


Tags: Zuke Dautaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018