A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zyle Krasniqi

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Zyle Krasniqi is a popular singer. Në vitin 1989, Zyle Krasniqi publikon albumin "S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën". Në vitin 2005, Zyle Krasniqi publikon albumin "Qëndresa"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Qëndresa (2005)

S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën (1989)


» Add A Song »

Kënga E Flamurit
Larg Teje O Nënë
S'ka Djalë Nane Që Shkel Kosovën
Këngë Për Rexhep Malën
Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj
Ylli Përjetar
Çka Po Quhet Shqiptari
Keng Per Shote Galicen
Isa Boletini
Emigranti


Related Artists:

Floriarda Abazi

Greta Tafa

Irena Dedvukaj

Floriana Shtylla

Gentiana Merturi

Nina

Xonna

Bardhë Tushaj

Katerina

Muhabere Krasniqi


Tags: Zyle Krasniqi, Dermaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018