A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zzap And Chriss

Tags: Zzap And Chriss, Arbër Elshani, Christian Lekaj, Zzap & Chriss

Zzap And Chriss is a very famous songwriters and music duo in pop music. Arbër Elshani (Zzap) & Christian Lekaj (Chriss) janë ndër kompozitorët më të talentuar të estradës. Vijnë nga Prishtina ku edhe jetojnë dhe punojnë aty. Të dy së bashku kanë formuar studion e tyre "On Records" në Prishtinë, ku vazhdojnë të punojnë dhe të sjellin në treg hite të reja. Menagjeri kryesor ne studion e tyre eshte Mehmet Elshani. Zzap n Chriss kanë shumë artistë ne kompaninë e tyre. Artistja e parë që nënshkroi kontratë me ta ishte...

>> Full biography >>


  • Find Zzap And Chriss on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  30

More Songs

Loading... Please wait
See More

» Dërgo Një Këngë »Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018