Sunday, February 23, 2020

Lajme

Lajme

Thaçi kujton Rambujenë: Ta ruajmë unitetin politik dhe të ecim përpara me miqtë ndërkombëtarë

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar sot unitetin e treguar të lidershipit kosovar në Konferencën e Rambujesë,...
1 2 3 4 5 269
Page 3 of 269