Tuesday, February 25, 2020
ShowBiz

Else po korr suksese me këngën “Nuk po ma nin”

“Nuk po ma nin” quhet kënga e fundit e artistes Elsa Bytyqi, kjo këngë po vazhdon të degjohet ende. Kënga është punuar nga produksioni “ShpetaSound” dhe është finaliziar me videoklip. Kjo këngë ka grumbulluar shumë klikime në YouTube. Presim që Elsa së shpejti të sjellë edhe këngë tjera. Sipas disa burimeve të afërta ajo është duke punuar vazhdimisht në projekte të reja gjithashtu me produksionin ShpetaSound.

Loading...