Wednesday, April 1, 2020
Fun

Frika nga koronavirusi: Videoja e berberit bëhet hit

Në një kohë kur bilanci botëror është thelluar në 2,995 viktima dhe 87,716 të infektuar nga koronavirusi, një berber nga Kuvajti duket se e ka marrë tepër seriozisht të mbrojturit nga virusi në fjalë.

Loading...

Aktualisht në rrjetet sociale po qarkullon një video, në të cilën berberi teksa mban një maskë përpiqet t’i qëndrojë sa më larg klientit dhe të shmangë çdo kontakt të mundshëm.

Ai shihet teksa ia pret flokët një klienti në mënyrë interesante, që të shmangë prekjen me të.
Video u bë e famshme menjëherë në rrjetet sociale, duke u shpërnda dhe klikuar në numër të madh.