Sunday, February 23, 2020
Lajme

Ja çka thotë Burdushi për Tomën: Shkelmi ndaj lypsit tregon shpirtin e dreqit

Për sjelljen e turpshme të avokatit të njohur kosovar Tomë Gashit, ka reaguar edhe mjeku popullor Hysri Peqani, i njohur në popull si Burdushi.

Loading...

Burdushi shqelmi ndaj lypësit nga Tomë Gashi, thotë se ky veprim e tregon shpirtin e djallit.

“… ly me këtë gjest sonte e ka treguar egon e shpirtit të djallit vetë”, ka shkruar Burdushi.
Ky është reagimi i tij pa ndërhyrje:

“Beso kur ndegjova per një njeri avokat tillë smu duk mirë qdo fe qdo rac qfo qeni mendoj qe i perkraj qdo komunitetit qe jan lypsar .vet zoti në qdo liber shejt thot .jep ate qe ke dhe dot fitosh me teper dhe mendoj ky me ket gjest sante e tregoh egon e shpirtit djallit vet ..marre”.

Kujtojmë, që i njohur Tomë Gashi i cili publikisht e mbështetë Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin dhe shpesh angazhohet nga VV në raste gjyqësore, është incizuar duke shqelmuar paratë që një lypës kishte para vetes derisa po kërkonte lëmoshë në Sheshin Nënë Tereza në Prishtinë./gazetametro.net

Avokati Tomë Gashi shihet duke i shqelmuar paratë e lypsarit në shesh