Wednesday, April 1, 2020
Lajme

LAJMI I FUNDIT: Aksident në autostradën Prishtinë-Shkup, vdesin tre persona

Tre persona kanë vdekur sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të fshatit Babush .

Loading...

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19.00, në mes të 3 veturave në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit.

Si pasoj e aksidentit ekipet mjekësore kanë konstatuar vdekjen e tre personave. Njësitë Policore dhe institucionet tjera janë ende në vendngjarje duke u marrë me rastin.

Pas pak detajet e plota. /gazetametro.net