Sunday, February 23, 2020
Fun

Milaim Zeka i quan martesat ‘aksident’, tregon si e gënjeu gruan e parë

“I kam premtuar Parisin, por e kam sjellë në Komoran”.

Loading...

Gjithmonë i sinqertë dhe transparent, Milaim Zeka ka zbuluar një histori nga jeta e tij.

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës e ka lidhur një histori nga jeta e tij me atë se si populli shqiptar i beson gënjeshtrave.

Ai zbulon se si i kishte premtuar bashkëshortes së tij të parë disa gjëra shumë të mëdha, por ai e dinte se nuk do t’i realizonte.

Milaim Zeka e ka treguar me fjalët e tij këtë gjë në emisionin festiv “N’Darkë” në T7, që mund ta dëgjoni më poshtë: