Wednesday, April 1, 2020
Lajmesport

PAMJE TË TMERRSHME: Frikë në derbin e Rumanisë, lojtari bie pa ndjenja pas ndërhyrjes horror! (VIDEO)

Derbi i Rumanisë mes Dinamos së Bukureshtit dhe Steauas për pak sa nuk u kthye në një dramë të vërtetë. Në fundin e pjesës së parë, Slavko Perovic (lojtar i Dinamos) ra pa ndjenja pas ndërhyrjes së ashpër të Iulian Cristea. Situata u bë alarmante menjëherë dhe në fushë u futën me shpejtësi dy ambulanca së bashku me mjekët. Perovic u transportua menjëherë për ndihmë më të specializuar.

Loading...